Reklam
Reklam
Reklam

DEVA PARTİSİ 1 YAŞINDA

9 Mart 2020 tarihinde Siyaset tarihine adım atan DEVA Partisi'nın kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kutlandı.

DEVA PARTİSİ 1 YAŞINDA
10 Mart 2021 - 00:11
Teşkilatlarda bir araya gelen İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve partililer, Genel Başkan
Ali Babacan’ın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaları canlı yayında takip etti. 

Partinin açıklamalarının iktidar kanadınca titizlikle izlendiğinin ve buna göre yeni politikalar
geliştirildiğinin bilindiğini belirten Ali Babacan; halkın sıkıntı çeken tüm kesimlerinin yanında olduğuna vurgu yaptığı konuşmasında bundan sonra da ülkenin her türlü sorununu tespit edip çözüm önerilerini kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Konuşmanın ardından il ve ilçe yönetim kurulları vatandaşlarla buluşmak üzere sahaya indi.

VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Adapazarı Katlı Pazar yerine, oradan Dar Sokak ve Postane Sokağına geçerek vatandaşlarla buluştu. Gerek esnafın gerekse vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılık verdiği ziyaret programı partililerin yüzünü güldürdü. Adapazarı İlçe Teşkilatı da İlçe Başkanı Ömer Aktaş ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Çark Caddesi, Uzunçarşı ve civarında programlarını gerçekleştirdiler. Kuruluşu yapılan bütün ilçelerde titizlikle yürütülen programlara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Ziyaret sonrası kısa bir açıklamada bulunan İl Başkanı Mehmet Erdoğan, “Kendine özgü siyaset tarzı,
dili, programı ve insan kaynağıyla kısa sürede Türk siyasetinde adeta bir paradigma değişimine yol açan partimizin birinci kuruluş yıldönümünün tüm partililerimiz ve vatandaşlarımız için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum