Reklam
Reklam

"Gelecek Partisi'nden DEVA Partisi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti"

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ve İl Başkanı Fatih Sevindik’ten Deva Partisi Sakarya İl Başkanlığı’na Hayırlı olsun ziyareti.

"Gelecek Partisi'nden DEVA Partisi'ne Hayırlı Olsun Ziyareti"
Editör: Eda Çakmak
26 Şubat 2021 - 09:17
Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş ve Hendek İlçe Başkanı Fatih Güdü’nün hazır bulunduğu ziyarette Türkiye ve Sakarya gündemine ilişkin değerlendirmeler dile getirildi.
Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün kendileri gibi yeni açılan Deva Partisi’nin Ülke ve demokrasi adına yapacağı çalışmalarda başarılı olacağına inandığını ve kendilerine başarılar diliyorum dedi.

Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan; tüm partilerin birbirleri ile görüşebilmesinin demokrasi adına gerekliliğine vurgu yaptı ve bu diyalogların ülkemiz adına çözüm arayan ülkenin geleceğini düşünen her bir bireyin her bir partinin vazifesi olduğunu. belirtti.

Ülkedeki kötü yönetim hatta yönetememe sorunu olduğunu ve DEVA kadrolarının ülkenin ekonomik ve sosyal tüm konularını iyi analiz ettiklerini ve iktidara geldiklerinde hızlıca bir düzelme sürecinin yaşanacağına inandıklarını belirten Erdoğan, Gelecek Partisi heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yakında hazır olacak Gelecek Partisi İl Başkanlığı’na ilk ziyaretide kendilerinin gerçekleştirmek istediklerini dile getirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum