Reklam
Reklam

İYİ Parti Heyeti Pamukova'da Ziyaretlerde Bulundu

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve Üyeleri Pamukova'da bir dizi ziyarette bulundu.

İYİ Parti Heyeti Pamukova'da Ziyaretlerde Bulundu
27 Ağustos 2021 - 13:00

İstişarelerde bulundu

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve Üyeleri ile birlikte Pamukova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sabri Günay’ı ziyaret etti. Esnafın güncel sorunları ve talepleri hakkında bilgi alışverişi yapan Başkan Kılıçaslan misafirperverlikleri için Sabri Günay’a teşekkür etti. İYİ Parti Sakarya Teşkilatı daha sonra Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve Yöneticiler ile birlikte Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı ve Kemaliye Muhtarı Recep Garip ve Ahiler, Mekece, Kadıköy, Üçevler, Eskiyayla, Şahmelek, Paşalar ve İsabalı muhtarlarını ziyaret etti.

Teşekkür etti

Başkan Kılıçaslan ve İYİ Parti Sakarya teşkilatı, Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve Yöneticiler ile birlikte Pamukova oto sanayi esnaflarından  Erol Akalın ile bir araya gelerek,  diğer esnaflar ile fikir alışverişinde bulundular. Yetiştirecek çırak bulamayan ve işleri her geçen gün azalan esnafımızın sıkıntılarını dinleyen Başkan Kılıçaslan: ''Misafirperverlikleri için Erol Akalın'a ve diğer esnaf arkadaşlarımıza ben ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum'' dedi.

 

Sorunları dinledi

Başkan Kılıçaslan ve İYİ Parti Sakarya teşkilatı, Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve Yöneticiler ile birlikte en son Pamukova’daki sanayi işletmelerinin bir çoğunu sınırlarında barındıran ve buna rağmen hak ettiği hizmeti alamayan Gökgöz Mahallesi Muhtarı Yavuz Canbaz’ı ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum