Hakkımızda

Sakaryamedyahaber.com; Ülke gündeminde yer alan; Ulusal haberler, Güncel olaylar, Ekonomi, Spor, Teknoloji, Eğtim, Sağlık, Bilim – Teknoloji, Politika, Siyaset,  Asayiş, Kültür ve Sanat, Dünya gündeminde yer edinen başlıklar ve yerel haberleri tarafsız, etik ve saygılı bir şekilde siz değerli okuyucularımızla buluşturma hedefiyle yayın yapan bir platformdur.
Doğru habercilik prensibiyle başladığımız bu yolda sitemizi takip eden okuyucularımıza duyduğumuz sorumlulukla birlikte platformumuzda; kaynağına güvenmediğimiz hiçbir gelişme haber başlığı altında sunulmaz.


Sakarya Medya Haber Neler Yapıyor?
Ülke ve dünya gündemin'de yer alan gelişmeleri, yerel olayları yasal yükümlülüklere uygun bir şekilde hem ulusal basından hem kendi bünyemizde hizmet veren ekip arkadaşlarımız aracılığıyla derleyerek okuyucumuza sunuyoruz.


Hedef İlkemiz
 Bir haber sitesinden maksimum verimi almanız için çalışıyoruz.Sitemizi ziyaret eden her yaştan kullanıcı için keyifli vakit geçirecek kategoriler oluşturarak,
 ‘’Yeni Nesil Habercilik’’ Anlayışıyla hareket ediyoruz.
 Özellikle genç nesile haber okuma alışkanlığı kazandırmak ve gündemden haberdar olma bilinci aşılamaya çalışıyoruz. bunun için kullanıcı dostu bir tasarımla yayın yapıyoruz.