Reklam
Reklam
Reklam

Sakarya MEM'den Her Gün Çevrim İçi 23 Nisan Coşkusu

Salgın hastalık nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları bu yıl da uzaktan, evlerimizde yapılıyor.

Sakarya MEM'den Her Gün Çevrim İçi 23 Nisan Coşkusu
20 Nisan 2021 - 15:13

Sakarya Millî Eğitim Müdürlüğü 23 Nisan coşkusunu hafta boyunca yaşatmak amacıyla her gün sosyal medya hesaplarından ve YouTube kanalından etkinlikler yayımlıyor.

Saat 10.00’dan 17.00’ye kadar saat başı farklı bir etkinliğin yer aldığı 23 Nisan kutlamalarında Sakarya’nın yetiştirdiği başarılı sporculardan çocuklarımıza özel 23 Nisan mesajları, çocuklarımızın anlatımlarıyla masal videoları, yabancı ülke çocuklarından 23 Nisan kutlamaları, sanat etkinlikleri ve daha birçok video çalışması yayımlanıyor.

Ramazan ayının güzelliğine bu hafta 23 Nisan sevincinin de eklendiğini belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, mesafe ne kadar uzak olsa da gönüllerimizin birbirine çok yakın olduğunu ifade ederek “Bayraklarla, şiirlerle süsleyeceğimiz evlerimizden, balkonlarımızdan, çevrim içi sosyal ağlardan coşkuyu paylaşmak da güzel. Yeter ki sağlık olsun. 23 Nisan Bayramımız kutlu olsun.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum